MENU

Ovocný sad


Väčšinu pôvodných stromov v sade tvoria jablone, medzi nimi je zopár hrušiek, marhúľ a sliviek. Časť tvoria krásne vysokokmenné jablone, ich vek odhadujeme na 70-80 rokov, ale napriek tomu sú stále vitálne. Zvyšná časť pozostáva z  nízkokmeňov, ktoré postupne odumierajú. Postupne nahrádzame novou výsadbou. Sadíme podľa možností semenáče s naštepenými pôvodnými odrodami. Takéto stromy sú schopné prežiť výkyvy počasia a dávať každoročne úrodu.

Ovocie a výrobky z neho sú hlavnou činnosťou farmy. Náš sortiment tvoria lekváre, mušty, sušené ovocie, pyré, čaje, sirupy a kompóty.


farma@nahaji.sk Devičany

Na našej malej farme pestujeme ovocie, zeleninu a liečivé rastliny, chováme ovce a včely, spracovávame vlnu. Hospodárime ohľaduplne k prírode a životnému prostrediu.

Nájdete nás v obci Devičany, okres Levice. Pozrite si našu aktuálnu ponuku, alebo nás kontaktujte pre podrobnejšie informácie.

Marcela Nemcová

farma@nahaji.sk

0905 630 152

Miroslav Slížik

farma@nahaji.sk

0905 747 427

Všetky práva vyhradené. Obsah nie je možné kopírovať bez súhlasu M. Nemcovej alebo M. Slížika.
© Copyright 2004-2019 www.nahaji.sk. Informácie o využívaní Cookies | Návštevníci tejto stránky súhlasia s pravidlami používania  • farma@nahaji.sk
  • Devičany
  • +421 905 630 152
  • Sledujte Nás na FB